درباره روستامانی

تیم ما، فعالیت متمرکز خود را در سال 1388 با برگزاری تورهای طبیعت گردی در داخل ایران شروع نمود و بعد در سالهای بعد در خارج از مرزهای ایران به فعالیت خود ادامه داد.

بعد از تجربه تحصیل و فعالیت در حوزه های مختلف گردشگری و کارآفرینی، به دنبال اجرای طرح های جدیدی در حوزه توسعه زیرساخت های گردشگری در داخل ایران بود که  در سال 1396 با اجرای طرح مجموعه اقامتی ارغوان در استان زنجان،  اولین طرح  خود در این حوزه را به انجام رساند.

با اجرای موفق مجموعه خدمات اقامتی و گردشگری ارغوان،  برای اجرای دومین طرح مجموعه اقامتی در استان در سال 1398، اقدام به خرید ملکی به مساحت 2000 متر در شهر سلطانیه با بنای منحصربفرد و ثبت یونسکو گنبد سلطانیه نمود تا  بتواند خدمات گسترده ای را در این مسیر نیز به  مسافران داخلی و خارجی ارایه نماید.

ما همچنین برآنیم تا در این راستا هدف های و گام های موثرتری را برداریم و برای رسیدن به این اهداف، برنامه ریزی های زیادی را انجام داده ایم که امیدواریم بتوانیم یک پس از دیگری به همه آنها جامه عمل بپوشانیم.

تیم روستامانی

فرزاد جوزقی

اون یکی از قدیمی ترین اعضای تیمه. عاشق طبیعت گردیه و همیشه دوست داره که جاهای جئیئ رو کشف کنه. عاشق بک پکینگه و فکر میکنه هیچی نمیتونه مثل بک پکینگ اونو به هیجان بیاره.

ستیا کلانتری

اون یکی از قدیمی ترین اعضای تیمه. عاشق طبیعت گردیه و همیشه دوست داره که جاهای جدید رو کشف کنه. عاشق بک پکینگه و فکر میکنه هیچی نمیتونه مثل بک پکینگ اونو به هیجان بیاره.

منصور عبدلی

اون یکی از قدیمی ترین اعضای تیمه. عاشق طبیعت گردیه و همیشه دوست داره که جاهای جئیئ رو کشف کنه. عاشق بک پکینگه و فکر میکنه هیچی نمیتونه مثل بک پکینگ اونو به هیجان بیاره.

تیم ما با همکاری ستیا و بهزاد با عنوان سب تراول شکل گرفت و طی سال ها فعالیت و همکاری در پروژه های مختلف، تصمیم گرفتن که ایده هایی که دارند رو به اجرا دربیارن، در حین عملی کردن ایده هاشون با افراد زیادی همکاری داشتند، که تجربه و تخصصشون و افکارشون به ستیا و بهزاد نزدیک بود و این همکاری ها همچنان با تیم های مختلف در حال وقوع هستش